Transport

Wysoki poziom usług transportowych świadczonych przez naszą firmę został osiągnięty dzięki wieloletniej praktyce. PDH daje Ci niemal nieograniczone możliwości w zakresie wysyłania ładunku do Rosji. Określ swoje potrzeby i wybierz usługę najlepszą dla Ciebie. Wystarczy wskazać termin doręczenia i wielkość ładunku. Dodatkowo każdą z usług możesz dowolnie modyfikować dzięki niestandardowym rozwiązaniom dodatkowym.
Firma PDH od wielu lat pośredniczy w wysyłce towarów oraz przesyłek handlowych z Polski i całej Unii do Rosji, Kazahstanu oraz do innych krajów Unii Celnej z Federacją Rosyjską. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klientów biznesowych oferując pełną usługę door-to-door.

Zapewniamy naszym klientom:
- możliwość pośredniczenia w odbiorze towarów od sprzedawców z dowolnego miejsca
- transport towarów do naszych magazynów
- usługa magazynowania, konsolidacji oraz przygotowywania ładunków do wysyłki (pakowanie, zabezpieczanie)

Specjalna oferta dla firm prowadzących handel z klientami z Rosji

Logistyka

Departament Logistyki w firmie PDH zajmuje się zarządzaniem całym łańcuchem dostaw. Łańcuch ten rozumiemy jako zespół czynności powodujących przepływ przewożonych przez nas samochodów od punktu załadunkowego, aż do punktu rozładunkowego.

Do dodatkowych zadań Departamentu Logistyki należą również: zaopatrzenie taboru własnego, odprawy celne, pozyskiwanie nowych podwykonawców, spedycja oraz składowanie. Podczas wykonywania naszych działań wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki oraz programy komputerowe przystosowane specjalnie do naszych potrzeb.

Skontaktuj się z nami: autocargo@pdhgroup.eu